פראג נט

מזג אוויר בפראג | מזג אויר בעיר פראג בירת צ'כיה

חיפוש דילים לעיר פראג
חיפוש דילים, חבילות נופש וטיסות
אתרי בילוי
חדשות פראג

הירשמו חינם לניוזלטר חדשות אתר פראג נט ותהיו מעודכנים בכל מה שחדש ומומלץ בבירת צ'כיה הקסומה.

שם:
דוא"ל:

צור קשר

מזג אוויר בפראג

דף הבית > מידע על העיר>מזג אוויר בפראג
מזג אוויר בפראג - מזג אויר
מזג אוויר בפראג - הטירה של פראג וגגות העיר במזג אויר מושלג
טיול חורף בפראג זו חוויה בלתי נשכחת. בתנאי מזג אוויר חורפיים, הרחובות הציוריים מושלגים וזה פשוט מרגיש כמו חלום. החורף מצפה לנו טמפרטורות קרות ותנאי מזג אוויר בפראג שיהיו קרים במיוחד וניתן לראות זאת בכל בירות אירופה וגם בעיר פראג. החורף הנוכחי יהיה קר יותר וסוער יותר.
לנוסעים לפראג מומלץ להצטייד בלבוש חם המתאים לתנאי מזג אוויר חורפי במיוחד. החורף הולך להיות קר בחוץ ואנחנו מקווים שיהיה חם בפנים.
 
פראג יכולה להתאים כיעד תיירותי בכל ימות השנה. מבחינת מזג אויר בפראג,לכל עונה יש את הסגנון שלה הן מבחינת הטמפרטורות, הן מבחינת הצבעים, האווירה, ביגוד, מחירים, וכדומה. החודשים שנחשבים ליותר נוחים הם חודשי האביב והסתיו, כלומר מאי, יוני, יולי וספטמבר, כשלא חם מדי ולא קר מדי ומתאפיינים בתנאי מזג אוויר נוחים. חודשים כמו אפריל ואוקטובר נחשבים זולים יותר, למרות שהטמפרטורות עדיין חמימות יחסית. האביב של פראג מאופיין בבקרים וערבים קרירים כך שאלו חודשים בהם צריך להצטייד גם בביגוד מחמם. בחודשי הקיץ גם חם וגם לח ובעיר זו לא כל המקומות הינם בעלי מיזוג אוויר. צריך לקחת בחשבון גם שישנם ימים גשומים בעונת הקיץ ולכן כדאי להצטייד מלבד ביגוד מתאים, גם במטריה. הסתיו של פראג יחסית מזכיר את האביב והוא קריר אך יחסית נעים. בחורף קר וישנם ימים בהם העיר מכוסה בשלג. השיטה בחורף הינה להתלבש בשיטת השכבות על מנת שיהיה אפשר להסיר חלק מהביגוד כשנכנסים למקומות סגורים ומחוממים.
 
העיר מציעה אופי שונה בעונות השונות ולכן כל אחד יכול לנסות ולהתאים את תאריך הנסיעה לפי העונה המועדפת עליו. למשל מי שסובל מקור יעדיף לנסוע באביב, בסתיו, ואפילו בקיץ, אם החום והלחות לא קשים לו. יש גם את מי שיעדיף לנסוע לפי המחירים, ואז לבחור דיל בתאריכים הפחות מבוקשים מצד תיירים. אם אתם מתכננים טיול ספונטני של הרגע האחרון לפי מציאת דיל, עקבו אחר מזג האוויר באינטרנט ודאגו לבחור תאריך שבו הצפי הוא לא קיצוני מדי מבחינת חום או קור.

דף הבית | הוסף למועדפים | צור קשר